קרקס פנגיאה

גלרית וידיאו

מופע קרקזוג

קרקזוג הינו מופע אשר סוחף את הקהל לעולם מצחיק ומאתגר שבו הכול אפשרי. המופע זוגי ומשלב מיומנויות שונות מעולם הקרקס המודרני כגון אקרובלאנס, להטוטנות, חד אופן גבוה, אופניים ננסיות, להטוטי אש ועוד...
ההופעה מלאה בהומור ואינטראקציה עם הקהל ומתאימה לכל הגילאים.

מופע דואש


מופע מרהיב המשלב להטוטי אש אקזוטיים עם מיומנויות האקרובלאנס וטכניקות קרקס שונות.
המיזוג בין אש, תנועה, אקרובטיקה וריקוד יוצר חוויה רב חושית מרשימה, בשילוב של אלמנטים קומיים והומור.

פסטיבל בכובע 2008

בפסח 2008 יצרנו פסטיבל להופעות רחוב בשיתוף פעולה עם נמל ת"א. רעיון הפסטיבל הוא שהכניסה לפסטיבל היא חינם והקהל משלם בכובע של האומן בסוף המופע. הפסטיבל היה מורכב ממיטב אומני הרחוב בארץ והיה לנו התענוג להיות המנהלים האומנותיים של פסטיבל מוצלח ומהנה.

פסטיבל בכובע 2009 

 

לאחר ההצלחה של פסטיבל בכובע הראשון בנמל תל אביב יצאנו למסע של פסטיבל בכובע 2. הרעיון של פסטיבל בכובע מקנה למשפחה את היכולת להינות מצפייה בהופעות מעולות במחיר המתאים ליכולתה. שיתוף הפעולה עם מיקום מרכזי ואטרקטיבי כמו נמל תל אביב הפך את הרעיון לאפשרי.

Dreaming in motion

מופע הסיום של פסטיבל בכובע 2009. בסוף כל ערב יצרנו מופע סיום המשלב בין מוזיקה קלאסית עכשווית אשר ניגנו נגנים מוכשרים, חלקם מהפילהרמונית, ואומני קרקס שונים מתוך הפסטיבל. שיתוף הפעולה היה מפרה ומרענן ונתן לצופים חוויה מיוחדת ומרגשת.

T​he Incrediblesמופע משולב של הילל (מקרקס פנגיאה) ושרון ציפיס. המופע נוצר מתוך התרחבות התא המשפחתי של קרקס פנגיאה והוצג במהך ההריון וחופשת הלידה. תודה רבה לשרון ציפיס על מופעים כיפיים ומשעשעים.